Cocofli Dzieciom - niedzielne warsztaty

Niedziela,
30 grudnia 2018 o 11:00 – 13:30

Zapraszamy na spotkanie w ostatnich chwilach tego roku! Zawędrujemy wraz z książką do Stumilowego Lasu... Już wiecie, jacy bohaterowie tam na Was czekają? W swoim kalendarzu Kubuś Puchatek z Prosiaczkiem dokonują bardzo niepokojącego odkrycia...

Zapraszamy jak zwykle w niedzielę, o dwóch porach do wyboru: 11.00 lub 12.30!

------------------------------------------------------------
Warsztaty prowadzi Katarzyna Janekowicz - aktorka, absolwentka PWST w Krakowie, pracowała m.in. w teatrach w Krakowie, Jeleniej Górze, obecnie związana z teatrem Pieśń Kozła. Prowadzi autorski teatrzyk dla dzieci „Dwie Dorotki”. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia, od lat prowadzi warsztaty dla dzieci (także niepełnosprawnych) we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Szklarskiej Porębie i innych miastach Dolnego Śląska.

Niedzielne bezpłatne warsztaty dla dzieci w naszej kawiarni to już tradycja. Warsztaty inspirowane są książką, do której zawsze proponujemy zabawę i przygotowujemy dla dzieci specjalne zadanie. Po każdych zajęciach dzieci wychodzą z pamiątką związaną z przeczytaną opowieścią. Pamiątkę przygotowują własnoręcznie, rozwijając swoją wyobraźnię, zdolności plastyczne i manualne.

Każde nasze spotkanie jest pełne miłych wrażeń i słodkich niespodzianek. Ponadto na półkach w Cocofli jest spory wybór książek najlepszych polskich wydawnictw. W trakcie trwania warsztatów wszystkie książki dla dzieci będą dostępne z 10% zniżką.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
« Wróć

Wystawa Pawła Mildnera
Wystawa Pawła Mildnera Na naszych ścianach w Cocofli obecnie gościmy plakaty Pawła Midnera

Więcej »
© Wydawnictwo Format | English version